-17%46 днів

SSD диск Apacer AST280 240 GB M.2 SATA TLC (AP240GAST280-1)
2 840 ₴
2 367 ₴
- Готово до відправки
- Код: 86754
SSD диск Apacer AST280 240 GB M.2 SATA TLC (AP240GAST280-1)Готово до відправки
2 840 ₴2 367 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SSD накопичувач Apacer AST280
Сучасний і компактний SSD накопичувач Apacer AST280 створений спеціально для максимальної оптимізації та прискорення робочого процесу. За допомогою інтерфейсу SATA III швидкість читання та запису досягає до 520/495 МБ/с, що робить накопичувач по справжньому кращим помічником.
Продуманий дизайн конструкції
Створений для забезпечення чудової надійності та ефективної передачі, ідеально підходить для багатьох надтонких пристроїв нового покоління.
Підвищена продуктивність
SSD накопичувач Apacer досягає швидкості випадкового запису 4K, 84 000 операцій введення-виводу за секунду. Швидкий час завантаження, ідеальний вибір для покращення ігор або мультимедійного програмного забезпечення, чудово підходить для розширення пам'яті на Вашому пристрої.
Поліпшена надійність
SSD накопичувач Apacer це відмінне рішенням для зберігання даних, дозволяє забезпечити високу продуктивність, відмінну стабільність і чудову надійність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Внутрішній |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Тип диска | SSD |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 0.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AP240GAST280-1 |
| Вага | 0,018 |
| Вага (г) | 6,3 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 520 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 495 МБ/с |
| Час напрацювання на відмову (час) | 1.5 млн годин |
| Висота | 8 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 2.2 см |
| Мoдель | AST280 |
| Призначення | Для ПК |
| Наявність радіатора | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 240 ГБ |
| Протокол передавання даних (для M.2) | SATA |
| Розміри | 4516afe8-7160-4ce2-bd7d-0502be4c7f2d мм mm |
| Серія | Apacer AST280 |
| Способ упаковки | 2811388f-178b-4999-aa1a-bd9340107699 |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Тип пам'яті | TLC |
| Стійкість до ударних навантажень | Немає |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 367 ₴
